Pedagogičtí pracovníci

 

PEDAGOGIČTÍ PRACOVNÍCI - učitelé
Příjmení, jméno, titulzkratkae-mailtelefonkabinet
Andělová Ivana, Mgr. AND andelova@szstrebic.cz 568610103 Př. dv.č.45
Bačová Helena, Mgr. BAC bacova@szstrebic.cz 568610137 I.p. dv.č.59
Beroun František, Ing. BER beroun@szstrebic.cz 568610144 I.p. dv.č.68a
Alena Blatanová, Mgr. BLA blatanova@szstrebic.cz 568610106 II.p. dv.č.74
Brabcová Milada, Mgr. BRA brabcova@szstrebic.cz 568610156 I.p. dv.č.68
Březka Karel, Mgr. BRE brezka@szstrebic.cz 568610136 Př. dv.č.47
Burian Ludvík, Mgr. BUR burian@szstrebic.cz 568610142 II.p. dv.č.84
Busta Radek, MVDr. BUS busta@szstrebic.cz 568610151 I.p. dv.č.56
Doležalová Pavla, Mgr. DOL dolezalova@szstrebic.cz 568610138 I.p. dv.č.58
Čapková Petra, Mgr. ČAP capkova@szstrebic.cz 568610138 I.p. dv.č.58
Dočkal Miroslav, RNDr. DOC dockal@szstrebic.cz 568610154 Př. dv.č.8
Foltýnová Lenka, Mgr. FOL foltynova@szstrebic.cz 568610135 Př. dv.č.10
Francová Alena, Mgr. FRA zastupcezdr@szstrebic.cz 568610143 I.p. dv.č.68
Fukal Jakub, DiS FUK fukal@szstrebic.cz 568610106 Př. dv.č.74
Gothardová Magda, Ing. GOT gothardova@szstrebic.cz 568610141 II.p. dv.č.91
Hort Miroslav, Ing. HOR hort@szstrebic.cz 568610132 Př. dv.č.42
Jourová Lenka, MVDr. JOU    568610106 II.p. dv.č.74
Kopečková Petra, Mgr. KOP kopeckova@szstrebic.cz 568610137 I.p. dv.č.59
Kostelecká Jana, Mgr. KOS kostelecka@szstrebic.cz 568610148 Př. dv.č.14
Kounek Filip, Ing., Ph.D. KON kounek@szstrebic.cz 568610106 II.p. dv.č.74
Krajíček Ondřej KRO kounek@szstrebic.cz 568610106 II.p. dv.č.74
Krejčí Milada, Mgr. et Mgr. Bc. KRM krejci@szstrebic.cz 568610153 Př. dv.č.75
Krejčová Anna, PhDr.  KRE krejcova@szstrebic.cz 568610150 I.p. dv.č.53
Kršková Petra, Mgr. KRŠ krskova@szstrebic.cz 568610135 Př. dv.č.47
Křečková Božena, Mgr. KRC kreckova@szstrebic.cz 568610137 I.p. dv.č.59
Křivánek Ladislav, Ing. KRI krivanek@szstrebic.cz 568610155 II.p. dv.č.90
Nekudova Leona, Mgr. NEK nekudova@szstrebic.cz 568610138 Př. dv.č.58
Neterdová Ladislava, Mgr. NET neterdova@szstrebic.cz 568610148 Př. dv.č.14
Štěpán Oberreiter, Mgr. PIR oberreiter@szstrebic.cz 568610107 Př. dv.č.30
Olivová Iva, Mgr. OLI iva.olivova@szstrebic.cz 568610136 Př. dv.č.47
Pevná Lenka, Mgr. PEV pevna@szstrebic.cz 568610136 Př. dv.č.47
Pirochtová Dana, Ing. PIR pirochtova@szstrebic.cz 568610135 Př. dv.č.10
Robošová Jana, Mgr. ROB robosova@szstrebic.cz 568610137 I.p. dv.č.59
Samuel Karel, Ing. SAM samuel@szstrebic.cz 568610141 II.p. dv.č.91
Sláma Jiří, Ing., Ph.D. SLM slama@szstrebic.cz 568610155 I.p. dv.č.68a
Slámová Lubomíra, Mgr. SLA slamova@szstrebic.cz 568610103 Př. dv.č.45
Svoboda Ladislav, Ing. SVO svoboda@szstrebic.cz 568610139 I.p. dv.č.56
Svobodová Věra, Mgr. SVB vera.svobodova@szstrebic.cz 568610138 I.p. dv.č.58
Sýkora Jan, Ing. SYN sykorajan@szstrebic.cz 568610139 I.p. dv.č.56
Sýkorová Jitka, Mgr. SYK sykorova@szstrebic.cz 568610136 Př. dv.č.47
Sýkorová Radka, Ing. SYO radka.sykorova@szstrebic.cz 568610135 I.p. dv.č.10
Šťávová Martina, Mgr. STA stavova@szstrebic.cz 568610142 II.p. dv.č.84
Valentová Marta, Mgr. VAL valentova@szstrebic.cz 568610103 Př. dv.č.45
Vosátková Alexandra, MUDr. VOS     I.p. dv.č.62
Zedníčková Radka ZED zednickova@szstrebic.cz 568610135 Př. dv.č.10
Zejda Pavel ZEJ zejda@szstrebic.cz 568610132 Př. dv.č.42

  

PEDAGOGIČTÍ PRACOVNÍCI - vychovatelé
Příjmení, jméno, titultelefone-mailfunkce
Musilová Eva 568610140 musilova@szstrebic.cz ved. vychovatel
Svobodová Jana 568610140 svobodova@szstrebic.cz vychovatel
Velc Zbyněk 568610131 velc@szstrebic.cz vychovatel
Jíchová Veronika, Bc. 568610131 jichova@szstrebic.cz vychovatel
Naposledy změněno: pátek, 12. leden 2018, 09.22